Władze Stowarzyszenia Umarłych Statutów
w kadencji 2020-2022

Kadencja trwała od 10.02.2020 r. do 06.03.2022 r.

Zarząd

Łukasz Korzeniowski – Prezes Zarządu
Daniel Sjargi – Wiceprezes Zarządu
Michał Czesnowski – Wiceprezes Zarządu (od 04.04.2020)

Komisja Rewizyjna

Adam Jachowicz – Przewodniczący (od 04.04.2020)
Jakub Królik – Członek
Gabriel Golenia – Przewodniczący (10.02.2020-03.04.2020)

Opublikował(a): Łukasz Korzeniowski

Ostatnia zmiana: