Dołącz do SUS

Dołącz do zespołu SUS!

Jeśli podobnie jak my uważasz, że w Polsce prawa uczniów ciągle traktowane są po macoszemu, szkoły nie respektują prawa, a polityka oświatowa państwa wymaga radykalnych zmian, chętnie powitamy Cię w naszym zespole!

Stowarzyszenie Umarłych Statutów rozwija się na wielu różnych płaszczyznach, żeby docierać z podejmowanymi interwencjami i wystąpieniami jak najszerzej.

Przede wszystkim szukamy:

  • osób przygotowujących pisma, w tym wnioski i skargi, związane z prawami ucznia, interpretacją prawa oświatowego itp.,
  • autorów artykułów tematycznych, opracowań, analiz i raportów,
  • Backend (Python) Developerów i Frontend Developerów odpowiedzialnych za tworzenie nowych i utrzymanie istniejących rozwiązań usprawniających działanie Stowarzyszenia,
  • grafików i specjalistów od zarządzania mediami społecznościowymi.

Ale to nie oznacza, że zamykamy się tylko na takie kandydatury! Chętnie współpracujemy z każdym, kto ma określoną wizję swojej pracy albo chciałby wykorzystać swoje mocne cechy w działaniach SUS.

Jeśli uważasz, że Stowarzyszenie to miejsce dla Ciebie, zachęcamy do przesłania swojego CV na adres:

dolaczdonas@umarlestatuty.pl

Jeśli nas zaciekawisz i przekonasz do siebie, skontaktujemy się celem omówienia szczegółów pracy i tego, na co liczysz z naszej strony. Możemy (ale nie musimy) przekazać ci zadanie rekrutacyjne, żeby sprawdzić twój stan wiedzy albo umiejętności zależnie od przewidzianej roli.

Nie przejmuj się, jeżeli Twoim zdaniem nie umiesz dostatecznie wiele albo boisz się dużej ilości pracy. Wszystkich nowych aktywistów wprowadzamy w nasze działania, instruujemy i kontrolujemy podczas pierwszych dni pracy, poza tym na bieżąco edukujemy i szkolimy jeśli tylko członkowie tego potrzebują.

Już się nie możemy doczekać Twojego zgłoszenia. 😉