Zarząd

Mateusz Muszyński Prezes Działacz społeczny, członek SUS od lutego 2021 r., student prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W SUS-ie zajmuje się w szczególności sporządzaniem pism interwencyjnych. Oprócz działalności w Stowarzyszeniu prowadzi badania w zakresie prawidłowości finansowania organizacji pozarządowych w Polsce. Prywatnie wielbiciel pieczenia (i jedzenia) wypieków.
Aleksandra Kuśmierz Wiceprezska Zawodowo w edukacji domowej, prywatnie w środowisku planszówek. Prowadzi zoologicznego bloga i bardziej od żab kocha chyba tylko antropologię. Moderuje grupkę i wspomaga social media.
Błażej Wodyński Wiceprezes Maturzysta, członek SUS od 2022 roku. W Stowarzyszeniu zajmuje się wewnętrzną organizacją pracy oraz archiwizacją dokumentacji. Prywatnie zainteresowany genealogią oraz żeglarstwem.

Pion interwencji

Sebastian Płachecki Członek Radca prawny, szczecinianin od urodzenia, w przeszłości działacz samorządów uczniowskich i studenckich. Wierzy, że budowa świadomego społeczeństwa obywatelskiego zaczyna się w szkole, zaś bez praworządnej szkoły nie będzie praworządnego państwa. W SUS od 2020 roku, gdzie zajmuje się przede wszystkim sprawami nietypowymi i wymykającymi się z utartych schematów interwencji.
Jakub Królik Członek Student Uniwersytetu Rzeszowskiego i działacz na rzecz praw ucznia. Do SUS dołączył, bo uznał że przynamniej w ten sposób sprawi, że inni uczniowie będą mieli łatwiej. W Stowarzyszeniu zajmuje się przede wszystkim moderowaniem grupy i sporządzaniem pism interwencyjnych. W wolnym czasie lubi grać na komputerze, brać udział w rozgrywkach ASG i rozwijać inne zainteresowania.
Arkadiusz Szolc Członek Neuroatypowy członek SUS o licznych zainteresowaniach, potrafi spędzać długie godziny programując, czytając przepisy prawne, bądź zanurzając się w książkach o tak nietypowej tematyce jak między innymi fizyka kwantowa (it's not rocket science :)). Jako członek Pionu Interwencji stoi na pierwszej linii frontu w walce o prawa ucznia.
Magdalena Bereda Członek Wrażliwa na współczesne problemy oświaty, zmotywowana do działania na rzecz poprawy sytuacji uczniów w szkołach. W Stowarzyszeniu działa niemalże od początku jego istnienia i wkłada całe serce w jego działalność. Chętnie poszerza wiedzę w zakresie prawa, widzi w tym narzędzie do udzielania pomocy innym ludziom w potrzebie. Jest bardzo ideowa i altruistyczna. Ciekawi ją kultura azjatycka, niańczy dwa koty, uwielbia jeździć na łyżwach i rolkach.
Michał Bronicki Członek Działacz społeczny, prawnymi aspektami oświaty zajmuje się od 2018 roku. Nałogowy nabywca literatury w ilościach niemożliwych do przeczytania. Pasjonat sportów zimowych oraz dobrej muzyki.
Łukasz Korzeniowski Członek Założyciel Stowarzyszenia, student V roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Autor poradników z zakresu prawa oświatowego, redaktor książek: „Prawa ucznia w Polsce. Raport z badań” (Kraków 2023) oraz „Statut nieumarły. Wzór statutu szkoły z komentarzem” (Kraków 2023). Prawami ucznia zajmuje się od 2018 r.

Pion badań i analiz

Daniel Sjargi Koordynator Działacz społeczny, zaangażowany m.in. w służbę na rzecz społeczności lokalnej oraz wśród młodych dorosłych. W wolnej chwili lubi czytać, grać w szachy, a także poznawać nowych ludzi i kultury. Chrześcijanin. W SUS zajmuje się sprawami personalnymi i informacją publiczną.
Natalia Sjargi Członek W SUS zajmuje się przygotowywaniem oficjalnych oświadczeń i korektą tekstów.

Pion marketingu

Kacper Szewczyk Członek Od 5 lat zajmuje się grafiką, a w szczególności w kreowaniu wizerunku marek. Do SUSu dołączył w styczniu 2021r, w pionie marketingu zajmuje się przygotowaniem materiałów graficznych i dbaniem o spójną identyfikację organizacji. Oprócz designu nałogowo ogląda seriale i poznaję języki obce.
Damian Zdancewicz Członek Były dziennikarz, związany przez lata przede wszystkim z radiem, ale też portalami internetowymi, gazetami i jedną z lokalnych telewizji. Obecnie zajmuje się komunikacją społeczną dużej samorządowej spółki. A w wolnym czasie wykorzystuje swoje doświadczenie zawodowe, by pomóc odpowiednio donośnie wybrzmieć głosowi uczniów i uczennic, walczących o przestrzeganie ich praw.
Wiktoria Ziomek Wolontariusz Studentka ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz działaczka społeczna - jest częścią kilku organizacji oraz projektów. Interesuje się marketingiem oraz finansami. Dołączyła do SUS, aby pomóc w walce o prawa uczniów. W Stowarzyszeniu zajmuje się korektą tekstu.
Mateusz Morawa Członek Uczeń jednego z krakowskich liceów, związany od szkoły podstawowej z działalnością samorządową. W wolnych chwilach debatuje i udziela się społecznie, do jego głównych zainteresowań poza prawami ucznia należą historia i sporadyczne imprezy ;). W stowarzyszeniu zajmuje się działalnością marketingową, prowadzi live'y, a także pisze posty.

Pion IT

Mateusz Rojek Koordynator pionu IT Frontend Developer, który uwielbia rozwiązania skrojone na miarę. Wrażliwy na obojętność i niesprawiedliwość w polskich placówkach oświatowych. W SUS od stycznia 2022 r.
Kacper Szewczyk Członek Od 5 lat zajmuje się grafiką, a w szczególności w kreowaniu wizerunku marek. Do SUSu dołączył w styczniu 2021r, w pionie marketingu zajmuje się przygotowaniem materiałów graficznych i dbaniem o spójną identyfikację organizacji. Oprócz designu nałogowo ogląda seriale i poznaję języki obce.
Stanisław Kowański Członek Developer-samouk, gracz RPG i Mistrz Gry, instruktor harcerski, miłośnik książek i teatru. W SUSie od października 2021.
Rafał Szczerba Wolontariusz Programista, majsterkowicz i wielbiciel kitesurfingu. Prowadzi drużynę harcerską.
Adam Jachowicz Członek Zawodowo Python Backend Developer, prywatnie majsterkowicz i drukarz 3D z kilkoma mniej lub bardziej udanymi projektami na koncie.